Koulibaly: Nie boję się rywalizacji z Balotellim czy Sneijderem

Autor: Michał Nowacki | 22.08.2017 20:04 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Kalidou Koulibaly wypowiedział się w kilku słowach przed dzisiejszym meczem z Niceą. SSC Napoli wygrało u siebie 2:0 i przed rewanżem może realnie myśleć o awansie do Ligi Mistrzów.

– Mario Balotelli i Wesley Sneijder są znakomitymi zawodnikami, mają wielkie doświadczenie i umiejętności. Jednak nie lękam się grać przeciwko nim, chcemy pokazać, że potrafimy grać w piłkę i narzucić swoją ofensywną taktykę. Wiem, że w futbolu wszystko jest możliwe i wygrana u siebie 2:0 przybliża nas do awansu, ale na pewno nam go nie zapewnia – zaczął Kalidou Koulibaly.

– Nie ma co patrzeć w przeszłość, że w pierwszym meczu mieliśmy okazje wygrać wyżej, bo ostatnie 10 minut graliśmy z przewagą dwóch zawodników. Obecnie skupiamy się na tym pojedynku i musimy dać z siebie 100%, aby pokonać rywala. Nie myślimy co można było zrobić lepiej w pierwszym meczu tylko chcemy wygrać rewanż, bo gra w Champions League jest naszym celem – dodał obrońca Napoli.

– Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale jestem zawodowcem. Nigdy nie grałem w Ligue 1, ale cieszę się ze swojego pobytu w Serie A. We Włoszech jestem szczęśliwy i zadowolony z gry w Napoli. Chcę udowodnić, że klub nie popełnił błędu dając mi szansę gry. Nie myślę o powrocie do Francji tylko skupiam się na najbliższym meczu barwach Napoli – zakończył 26-latek.

Czytaj więcej o: Francja , Włochy, OGC Nice, SSC Napoli, Kalidou Koulibaly, Nice - Napoli 2017-08-22

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze