Henderson: Póki co uczyniliśmy tylko jeden krok, teraz musimy zrobić drugi

Autor: Dariusz Maruszczak | 23.08.2017 18:51 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Przed meczem Liverpoolu z Hoffenheim, kapitan „The Reds”, Jordan Henderson przestrzegał swoich kolegów z drużyny przed wybieganiem w przyszłość, mimo zwycięstwa 2:1 w Niemczech.

– Po losowaniu zdawaliśmy sobie sprawę, że zagramy z najtrudniejszym przeciwnikiem, na jakiego mogliśmy trafić. Wiedzieliśmy o tym, nikt nam nie musiał o tym przypominać. Hoffenheim to czołowa drużyna ze świetnymi piłkarzami i sztabem szkoleniowym – stwierdził pomocnik.

– Jechać na ich stadion, gdzie mieli znakomity bilans w ostatnich latach, i wygrać, to znakomite osiągnięcie. To był dla nas wielki krok do przodu. Ale to wciąż tylko krok. Może nic nie oznaczać, jeśli dzisiaj nie spiszemy się jak trzeba – przestrzegał swoich kolegów Henderson.

– Wiemy, że Hoffenheim będzie bardziej niebezpieczne niż tydzień temu. Mają takie same ambicje jak my i też chcą być w Lidze Mistrzów. Myślę jednak, że pokazaliśmy w Niemczech, ile te rozgrywki oznaczają dla nas wszystkich – powiedział.

– W całej naszej ciężkiej pracy w poprzednim sezonie chodziło o to, żeby nasz klub wrócił do tych fantastycznych rozgrywek. Chcą tego kibice i piłkarze, jednak chcieć, a osiągnąć coś, to dwie różne rzeczy. To od nas zależy, czy wykonamy najważniejszą część zadania i zapewnimy sobie awans – zakończył Henderson.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Liverpool FC, Anglia, Niemcy, TSG Hoffenheim, Jordan Henderson, Eliminacje, Liverpool - Hoffenheim 2017-08-23

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Interesująca oferta Realu za Salaha

  Real Madryt nie ustaje w dążeniach po Mohameda Salaha i przygotował nową ofertę za zawodnika Liverpoolu. Oba kluby spotkały się w maju w finale Ligi Mistrzów, gdzie górą byli "Królewscy".

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Kolejne sankcje od UEFA!

  W związku ze spotkaniem Komisji Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA, które odbyło się 31 maja, zapadły decyzje odnośnie ukarania klubów oraz piłkarzy.

  czytaj więcej
 • Shaqiri blisko Liverpoolu

  27-latek może ponownie bronić barw europejskiego giganta. Według ostatnich informacji, blisko zakontraktowania Szwajcara są włodarze „The Reds”.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Zapadły decyzje w sprawie kar od UEFA!

  Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA (CEDB) postanowiła m.in. zawiesić Josepa Guardiolę.

  czytaj więcej
 • Jedenastka Ligi Mistrzów 17/18

  Kolejny sezon Champions League dobiegł końca. Bez wątpienia rozgrywki te po raz kolejny nas zaskoczyły. Mieliśmy wiele niespodziewanych wzlotów i upadków, wielkich zwycięstw i spektakularnych porażek. Te wszystkie czynniki rzecz jasna miały wpływ na nasze skromne zestawienie najlepszych piłkarzy tej edycji Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze