Ibrahimović zostaje w Manchesterze

Autor: Dariusz Maruszczak | 24.08.2017 17:35 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Zlatan Ibrahimović wreszcie dogadał się z Manchesterem United w sprawie rocznej umowy i w najbliższym sezonie znów będzie reprezentować barwy klubu z Old Trafford.

„Czerwone Diabły” długo wahały się, czy zaproponować nowy kontrakt 35-latkowi, ale w końcu zdecydowano o przedłużeniu współpracy ze Szwedem. Poprzednia umowa wygasła wraz z końcem ubiegłego sezonu, a kontuzja, której Ibrahimović nabawił się w kwietniu, sprawiła, że pojawiły się wątpliwości odnośnie sensu wiązania się z doświadczonym napastnikiem.

– Jesteśmy zachwyceni, że Zlatan jest na dobrej drodze do wyleczenia kontuzji i jesteśmy również szczęśliwi, że jego ambicja i doświadczenie znów będą w naszym zespole. Zasłużył na zaufanie tym, co zrobił dla nas w poprzednim sezonie – powiedział Jose Mourinho.

– Wróciłem, żeby zakończyć to, co zacząłem. Zarówno moją intencją, jak i klubu było to, żebym został. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko, ale wiem, że będę musiał poświęcić trochę czasu, aby być pewnym, że jestem gotów do gry – oświadczył Ibrahimović.

Czytaj więcej o: Manchester United, Kontrakt, Zlatan Ibrahimović

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze