Bartomeu: Messi i Iniesta niebawem podpiszą nowe kontrakty

Autor: Michał Nowacki | 05.09.2017 15:13 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu, pragnął uspokoić sympatyków klubu odnośnie przyszłości Lionela Messiego. Wciąż nie ma oficjalnego porozumienia z Argentyńczykiem w sprawie podpisania nowego kontraktu, ale wiadomo już, że trzy umowy zostały sporządzone i podpisane. Na jednej z nich podpis złożył ojciec i jednocześnie agent zawodnika.

Messi cały czas ma ważną umowę tylko do końca czerwca przyszłego roku, w lipcu mówiło się, że Argentyńczyk podpisze kontrakt do lata 2021 roku. Zrobił już to Jorge Messi, czyli ojciec i agent zawodnika.

– Wszystko jest już jasne, mamy trzy kontrakty. Pierwszy z fundacją Messiego, gdzie podpisał się brat Argentyńczyka, który jest tam szefem. Drugi dotyczy praw do wizerunku samego piłkarza i widnieje tam podpis jego ojca. Na trzecim kontrakcie podpis złożyła ta sama osoba, jako właściciela całej firmy. Teraz czekamy aż gracz wróci do klubu i stawi się na oficjalnej konferencji, gdzie podpisze nową umowę w obecności mediów. Umowa jest ważna do 30 czerwca, czyli tego samego dnia, kiedy wziął ślub – przyznał Bartomeu w wywiadzie dla Dario Sport.

Drugim piłkarzem, który także stara się o swoją umowę jest Andrés Iniesta. Pomocnik ostatnio znalazł się na celowniku Juventusu.

– Chcemy z nim podpisać kolejną umowę i spodziewamy się, że Hiszpan zdecyduje się złożyć podpis na kontrakcie. Liczymy, że mógłby on dostać od nas specjalną umowę, która po każdym sezonie będzie się sama odnawiała, aby on sam mógł podjąć decyzję, kiedy chce zakończyć karierę – dodał prezydent na łamach El Mundo Deportivo.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Kontrakt, Lionel Messi, Andrés Iniesta, Josep Maria Bartomeu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze