Turan zdradził swoją przyszłość

Autor: Karol Brandt | 06.09.2017 15:50 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Turecki skrzydłowy postanowił odnieść się do medialnych spekulacji, według których miał on wrócić do tureckiej ekstraklasy.

Arda Turan 6 lipca 2015 roku dołączył do „Blaugrany”. Wówczas Atlético Madryt otrzymało za jego transfer 34 mln euro. Na ten moment kapitan reprezentacji Turcji ma na swoim koncie 55 występów w koszulce FC Barcelony. Do tego wyniku dołożył 15 goli i 11 asyst.

Już pod koniec poprzedniego sezonu spekulowano, że 30-latek wróci do Turcji, a dokładniej do Galatasaray SK. Ponoć władze klubu ze Stambułu sondowały możliwość wypożyczenia doświadczonego zawodnika. Arda Turan zdecydował się określić swoją przyszłość.

– Zostaję. W tym miejscu jestem bardzo szczęśliwy i mam kontrakt ważny przez trzy kolejne sezony. Galatasaray SK jest dla mnie niczym dom. Wiem jednak, że w tym momencie kibice nie chcą mnie w tym klubie. Nie chcę działać na szkodę zespołu – oznajmił 99-krotny reprezentant Turcji w rozmowie z Beyaz Futbol.

Wydaje się zatem, że doświadczony skrzydłowy pozostanie na Camp Nou, gdzie podejmie walkę o grę w podstawowym składzie „Dumy Katalonii”. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Transfery, Turcja, Galatasaray Stambuł, Arda Turan

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze