Perisić przedłużył kontrakt z Interem

Autor: Dariusz Maruszczak | 08.09.2017 16:23 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Mimo wielu spekulacji w trakcie letniego okienka transferowego na temat przyszłości Ivana Perisicia Chorwat pozostał w Interze, a teraz podpisał z klubem z Mediolanu pięcioletni kontrakt.

Perisić był łączony przede wszystkim z transferem do Manchesteru United, który nie zdecydował się jednak wyłożyć na skrzydłowego 50 milionów euro. Chorwat ma teraz odegrać kluczową rolę w zespole Luciano Spalettiego.

– To wyjątkowy dzień, z pewnością jest trochę emocji i jestem szczęśliwy po stresie związanym z letnim okienkiem – powiedział Perisić.

– Teraz patrzymy przed siebie i myślę już wyłącznie o Interze. Po podpisaniu kontraktu mogę skupić się tylko na grze. Przez długi czas nic nie mówiłem, ale teraz mogę powiedzieć, że z panem Spalettim rozmawialiśmy na temat przygotowań do sezonu i powiedział mi, że z nim mogę być jeszcze lepszy – oświadczył skrzydłowy.

Perisić trafił do Interu w sierpniu 2015 roku za 19 milionów euro. 28-latek rozegrał dla „Nerazzurrich” 80 meczów, w których strzelił 21 goli i zaliczył 21 asyst. Dzięki dobrej postawie Chorwat wzbudził zainteresowanie największych europejskich klubów, ale zdecydował się związać swoją przyszłość z Interem.

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Kontrakt, Ivan Perišić

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze