Anderson: Ronaldo pracuje przez całą dobę

Autor: Karol Brandt | 11.09.2017 15:25 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Ex-piłkarz Manchesteru United w rozmowie z „Globo Esporte” poruszył temat byłego klubowego kolegi.

– Cristiano Ronaldo pracuje przez całą dobę. On jest sensacją. Prawie w ogóle mnie nie znał, ani Naniego. Pomimo tego, zostawił mnie samego w domu, jakbym był dla niego bratem. Nikomu nic nie brakowało – rzekł Anderson, który na Old Trafford przeniósł się w 2007 roku.

29-latek w 2015 roku odszedł do brazylijskiego Internacionalu, skąd trafił na wypożyczenie do Cortiby. Z Cristiano Ronaldo dzielił on szatnie Manchesteru przez dwa lata.  

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Włochy, Nani, Cristiano Ronaldo, Brazylia, Lazio Rzym, Cortiba FC

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze