Rummenigge krytykuje Lewandowskiego

Autor: Dariusz Maruszczak | 11.09.2017 17:07 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Dyrektor generalny Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge, skrytykował Roberta Lewandowskiego za jego ostatnie wypowiedzi, w których Polak wyraził swoje niezadowolenie z powodu małej aktywności monachijskiego klubu na rynku transferowym.

Przypomnijmy, że Lewandowski w sobotnim wywiadzie dla Der Spiegel powiedział: – Bayern będzie musiał coś wymyślić i być bardziej kreatywny, jeśli chce sprowadzać do Monachium światowej klasy zawodników. Gdy chce się pozostać na szczycie, potrzeba piłkarzy z taką jakością. Do tego momentu (kupna Corentina Tolisso - przyp. red.) Bayern nigdy nie wydał więcej niż 40 milionów euro za zawodnika. W międzynarodowym futbolu to już od długiego czasu przeciętna kwota.

Rummenigge ostro odpowiedział na te zarzuty. – Byłoby szkoda, gdyby Lewandowski odbierał sprawy w ten sposób. Lojalność jest w DNA Bayernu i ma duże znaczenie dla naszych fanów. Przez długi czas prowadziliśmy z sukcesami naszą filozofię. Oczywiście na Roberta wpłynęły transfery Paris Saint-Germain. Niezależnie od tego, jest zatrudniony przez nas jako piłkarz i zarabia dużo pieniędzy. Żałuję jego komentarzy. Ktokolwiek krytykuje trenera, klub lub kolegów z drużyny, będzie miał bezpośrednio do czynienia ze mną.

Dyrektor Bayernu nie poprzestał na krytyce Lewandowskiego, ale oberwało się również agentowi napastnika, Maikowi Barthelowi. – Niestety agent Roberta często jest jego przewodnikiem duchowym. To znów uwidoczniło się przy okazji wywiadu, przeprowadzonego bez wiedzy Bayernu. Barthel szkodzi Robertowi – stwierdził Rummenigge.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Robert Lewandowski, Karl Heinz Rummenigge

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Pavard w Bayernie Monachium?

  22-latek z dnia na dzień jest co raz bardziej rozpoznawalny w świecie futbolu. Dobre występy w reprezentacji Francji nie uchodzą uwadze wielkich klubów, wliczając w to ekipę mistrza Niemiec.

  czytaj więcej

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze