Di Francesco: Atletico jest praktyczne i wie, czego chce

Autor: Dariusz Maruszczak | 12.09.2017 09:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Szkoleniowiec AS Romy, Eusebio Di Francesco, wypowiedział się na temat zbliżającego się meczu jego zespołu z Atletico w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2017/2018.

Atletico i Simeone
– To drużyna o własnej tożsamości w każdym sensie: fizycznym, taktycznym, mentalnym. Zawsze stara się osiągnąć swoje cele. Z Simeone na ławce trenerskiej wiedzą, czego chcą i są praktyczni, chociaż może niezbyt estetyczni. Argentyńczyk jest wspaniałym trenerem.

Mecz
– Pojedynek z Atletico będzie wielką bitwą i oczekuję, że zobaczę w mojej drużynie taką samą determinację, jak w zespole rywali. Wierzę, że początek Ligi Mistrzów będzie pozytywny dla naszego klubu. Pierwszy mecz zawsze jest ważny, może nie kluczowy, ale jednak ważny.

Schick kontuzjowany
– Mam nadzieję, że będzie gotowy na następny mecz, ponieważ teraz nie zagra. Jestem zadowolony, że jego kontuzja nie jest poważna.

Skład
– Zawsze są wątpliwości, ponieważ drużyna trenuje bardzo dobrze. Zobaczymy, kto zagra z Atletico. Na przykład nie wiem, czy postawię na Florenziego czy Bruno Peresa, ale nie ważne kto gra, tylko sam mecz i uzyskanie korzystnego rezultatu.

Dłuższy odpoczynek od Atletico
– Nie wiemy, czy to lepiej czy gorzej. Jutro po meczu uzyskamy odpowiedź. Możemy mieć przewagę fizyczną, ale uważam, że kilku piłkarzy Atletico, którzy zagrają dziś, nie grali w weekend z Valencią.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Włochy, Trenerzy, AS Roma, Eusebio Di Francesco, Roma - Atl. Madryt 2017-09-12

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze