Zidane: Mam nadzieję, że najbliższy mecz będzie ostatnim bez Cristiano

Autor: Karol Brandt | 14.09.2017 17:50 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Szkoleniowiec Realu Madryt na pomeczowej konferencji prasowej podkreślił, jak kluczowym piłkarzem dla całego zespołu jest Ronaldo.

– Zwycięstwo. Trzy punkty były dla nas ważne. Choć nie możemy być zadowoleni z pierwszej połowy, lecz druga była o wiele lepsza. Najważniejsze, że dobrze zaczęliśmy w Lidze Mistrzów i nie straciliśmy gola – rozpoczął Zizou.

– Ronaldo to dla nas kluczowy zawodnik. Zawsze wykonuje zadania, strzela gole. Oby robił to nadal. Nie będzie go w niedzielę, ale mam nadzieję, że to ostatni taki mecz w sezonie bez Cristiano. Nie będzie Cristiano, nie będzie Karima, ale poradzimy sobie, gdyż będą inni. Co nie zmienia tego, że mam nadzieję, że to ostatnie takie spotkanie – kontynuował francuski trener.

– (...) To ważny start, ale będziemy żyć od meczu do meczu. Wszyscy mówią o trzecim Pucharze Europy z rzędu, ale trzeba o to walczyć w każdym spotkaniu, pokazując swoją jakość – dodał Zinédine Zidane. 

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Real Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Cypr, Apoel Nikozja, Zinedine Zidane, Real Madryt - APOEL 2017-09-13

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze