Kolejny piłkarz Realu podpisuje kontrakt, astronomiczna klauzula odejścia!

Autor: Dariusz Maruszczak | 14.09.2017 17:49 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Po długich negocjacjach Isco wreszcie podpisał nową umowę z Realem Madryt, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2022 roku.

Przypomnijmy, że poprzedni kontrakt Isco miał wygasnąć już po zakończeniu obecnego sezonu. Wielokrotnie mówiło się o odejściu zawodnika do klubów angielskich, a nawet do Barcelony. Pomocnik jednak za każdym razem podkreślał swoje przywiązanie do Realu, mimo że nie zawsze mógł liczyć na miejsce w podstawowym składzie „Los Blancos”.

Zgodnie z warunkami umowy 25-latek będzie teraz zarabiać 6 milionów euro rocznie, a jego klauzula odejścia ma opiewać na 700 milionów euro. To nie pierwsza tak astronomiczna klauzula w zespole Realu. Jeszcze wyżej wycenieni zostali Karim Benzema, Gareth Bale i Cristiano Ronaldo, za których potencjalny nabywca będzie musiał zapłacić okrągły miliard euro, jeśli „Los Blancos” nie będą chcieli negocjować. Z kolei klauzula odejścia Toniego Kroosa, Luki Modricia, a nawet Daniego Ceballosa wynosi 500 milionów. Real nie zamierza popełnić błędu Barcelony, która dała sobie wyszarpać Neymara przez, jak się okazało, zbyt niską klauzulę odstępnego.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Isco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze