„Nigdy nie myślałem o dołączeniu do Barcelony”

Autor: Karol Brandt | 15.09.2017 16:05 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Isco zjawił się dzisiaj na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji przedłużenia umowy do 2022 roku. Oczywiście nie mógł uniknąć pytań dziennikarzy dotyczących możliwości przejścia do „Blaugrany”.

Na pytanie dziennikarza La Sexty o to, czy kiedy grał mniej, myślał o dołączeniu do Barcelony, Isco odpowiedział:

– Prawda jest taka, że nigdy. Od pierwszego dnia w Realu Madryt myślałem o tym, by zatryumfować w tym miejscu. Co prawda miałem gorsze chwile, ale one sprawiły, że piękne momenty w drużynie smakowały jeszcze lepiej, było ich mnóstwo. Ja niczego nie żałuję. Sięgnęliśmy po 3 Ligi Mistrzów w ciągu 4 lat, to coś praktycznie bez precedensu. Ja pozostaję z głodem całego zespołu, który chce zdobyć dużo więcej trofeów i oby tak właśnie było.

Natomiast dziennikarz Radia COPE zapytał rozgrywającego Realu Madryt o zainteresowanie jego osobą przez Barcelonę w trudnych dla niego momentach:

– Prawdą jest to, że może i były jakieś kontakty, ale ja wiedziałem swoje i nigdy nie planowałem wysłuchiwać ofert. Moim planem było zwyciężanie w tym miejscu. To właśnie ten klub postawił na mnie najmocniej, gdy byłem jeszcze w Maladze.

Isco na Santiago Bernabéu trafił w 2013 roku, przenosząc się z Málagi, która otrzymała wówczas 30 mln euro.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Real Madryt, Hiszpania, Kontrakt, Isco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze