Nowa gwiazda Barcy wypada z gry (AKTUALIZACJA)

Autor: Grzegorz Góra | 17.09.2017 10:42 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Zaledwie 29 minut trwał występ Ousmane'a Dembélé we wczorajszej konfrontacji FC Barcelony z Getafe CF. Teraz, młodego Francuza czeka dłuższa przerwa w grze.

Z pewnością nie tak Ousmane Dembélé wyobrażał sobie początek swojej kariery na Camp Nou. Utalentowany skrzydłowy nabawił się kontuzji, która może wyłączyć go z gry nawet na miesiąc. 

Młody Francuz rozpoczął spotkanie z Getafe CF w pierwszym składzie, jednak po niespełna trzydziestu minutach złapał się za lewe udo i zasygnalizował ławce rezerwowych, że nie będzie w stanie kontynuować gry. Chwilę później opuszczał murawę z grymasem bólu na twarzy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez sztab medyczny FC Barcelony, Ousmane Dembélé doznał urazu mięśniowego lewej nogi, jednak na szczegóły dotyczące kontuzji trzeba będzie poczekać do niedzielnego popołudnia, kiedy to nowa gwiazda "Barcy" zostanie poddana dokładnym badaniom. Wstępne prognozy nie są optymistyczne - jeśli uraz okaże się poważny, Francuza czeka 3-4 tygodni przerwy.

Aktualizacja: Dramat zawodnika! FC Barcelona poinformowała na swojej oficjalnej stronie, że Francuz naderwał mięsień i czeka go operacja. Do treningów może wrócić za 3,5-4 miesięcy.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Kontuzje , Ousmane Dembele

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze