Valverde: Suárez wciąż się cieszy moim zaufaniem

Autor: Michał Nowacki | 19.09.2017 11:52 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Barcelony, Ernesto Valverde podkreśla, że nie stracił wiary w Luisa Suáreza, który w pięciu meczach zdobył tylko jedną bramkę. Spory wpływ na to miał fakt, że Urugwajczyk doznał urazu kolana, ale szkoleniowca najbardziej cieszy fakt, że zespół regularnie wygrywa.

– Myślę, że to jest jego styl, Luis Suárez jest bardzo ekspresyjny, gdy wszystko idzie dobrze lub nie. W niektóre dni jest szczęśliwy, ale czasem coś idzie nie po jego myśli i od razu to widać. Jednak jeśli on nie zdobędzie gola, zrobi to za niego kolega z zespołu. Mamy wielką ufność w jego umiejętności, świetnie jest mieć takiego piłkarza, który jest tak głodny gry. Jestem pewien, że wkrótce zacznie strzelać regularnie – przyznał Ernesto Valverde.

– Cieszę się, że Paulinho zdobył swoją pierwszą bramkę w meczu z Getafe. Takie coś doda mu naprawdę pewności siebie podczas wchodzenia do zespołu. On wszedł na boisko, kiedy sytuacja w meczu nie była jasna dla nas, ale umiał wykorzystać dziurę w defensywie Getafe. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach powiększy swój dorobek strzelecki – dodał opiekun "Blaugrany".

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Trenerzy, Luis Suarez, Paulinho, Getafe, Ernesto Valverde

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze