Wypowiedzi po meczu PSG – Olympique Lyon

Autor: Michał Nowacki | 19.09.2017 12:20 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trenerzy obu zespołów: Paris Saint-Germain i Olympique Lyonu zabrali głos po niedzielnym meczu. Obie ekipy miały swoje szanse, aby przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść, jednak Lyon popełnił dwa rażące błędy w defensywie, które kosztowały go trzy punkty.

– Szanujemy rywala, w zeszłym sezonie wygraliśmy oba mecze z Lyonem 2:1. Dziś chciałem wygrać z mniejszym trudem, ale rozpoznaję rzeczywistość, musimy nauczyć się zwyciężać z trudem. Z przebiegu 90 minut moja drużyna zasłużyła na zwycięstwo, ale Lyon miał swoje szanse. Jednak w meczu to my zrobiliśmy więcej – dodał Hiszpan.

Trener Lyonu, Bruno Genesio odmówił zbytniego komentarza, ale pochwalił zespół za dobry występ, który może napawać optymizmem przed meczami w ciągu reszty sezonu.

– Jesteśmy rozczarowani, ale zostawiamy to, bo zasłużyliśmy na lepszy wynik. Mieliśmy okazję strzelić gola i zapłaciliśmy za jeden lub dwa błędy. Możemy być bardzo zadowoleni z pozytywnego występu. Jeśli tak będziemy grać dalej, to możemy myśleć o pięknych rzeczach, które czekają na nas w tym sezonie – rzekł Bruno Genesio.

Czytaj więcej o: Olympique Lyon, Francja , Trenerzy, Unai Emery, Paris Saint-Germain, Bruno Genesio

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze