Pogba: Wszystkiego nauczyłem się od Scholesa i Carricka

Autor: Michał Nowacki | 19.09.2017 13:21 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Paul Pogba ujawnił, że Paul Scholes i Michael Carrick przekazali mu nieocenioną wiedzę podczas jego pierwszego pobytu na Old Trafford. Od obu Anglików uczył się Francuz jak grać w środku pomocy i miał okazję na żywo obserwować swoich kolegów z drużyny.

Piłkarz aktualnie leczy kontuzję uda, której niedawno się nabawił. W 2012 roku opuścił on Manchester United ze względu na brak regularnych występów i odszedł do Juventusu. Tam przez cztery sezony wyrósł na zawodnika wielkiego formatu i latem zeszłego roku zdecydował się wrócić na Old Trafford.

– Nauczyłem się bardzo dużo od Paula Scholesa i Michaela Carricka. Byli dla mnie przykładem i zawsze patrzyłem na nich podczas treningów. Słucham wielu rad Michaela Carricka, przed każdym meczem przychodzi do mnie i zadaje mi pytania. Jest dla mnie mentorem. Paula Scholesa już tutaj nie było jak wróciłem, ale kiedy byłem młodszy patrzyłem na niego jako na pomocnika – powiedział Paul Pogba w wywiadzie w klubowej stacji TV.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Paul Pogba, Paul Scholes, Legenda, Michael Carrick

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

 • Innoc3nt Legenda
  Żebyś Ty jeszcze miał charakter Scholesa... To by było coś.
 • Neral Triumfator
  Nie ta mentalność... Nadal nie wiem czemu go sprowadzono z powrotem - Olał SAF'a i nie słuchał się do jego rad... A wrócił jako "uwielbiany" ehhh...
 • JuveT Triumfator
  Zapomina, że dzięki Juve stał takim świetnym piłkarzem.
  I właściwie gdyby został to byłby lepszy niż obecnie jest w Manchesterze.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.