Konflikt na linii: Bartomeu - Neymar pogłębia się

Autor: Michał Nowacki | 19.09.2017 14:51 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Dalej nie widać końca konfliktu prezydenta Barcelony z Neymarem. Josep Maria Bartomeu ma żal do Brazylijczyka, że ten nie był szczery z władzami klubu i nie mówił nic o chęci opuszczenia Camp Nou. W lecie PSG zapłaciło za piłkarza rekordową sumę 222 milionów euro.

– Wierzyliśmy, że Neymar i jego agenci chcą z nami zostać tutaj na dłużej. Kiedy piłkarz chce odejść musi być uczciwy i szczery, tak zrobili: Alexis Sánchez, Pedro Rodríguez czy Cesc Fàbregas w przeszłości. Nie krzywdzimy zawodników, którzy nie są szczęśliwi – przyznał Bartomeu w wywiadzie dla La2.

O nową umowę cały czas stara się Andrés Iniesta, który jeszcze nie podjął decyzji czy chce zostać na Camp Nou.

– On sam zdecyduje jak długo chce zostać z nami. Chcemy mu dać wyjątkowy kontrakt, aby sam mógł podjąć decyzję, kiedy chce zakończyć grę w naszym klubie. Andrés Iniesta jest inspiracją dla wszystkich i symbolizuje to, co wszyscy chcemy w tej drużynie widzieć i pomaga nam. Sądzę, że jest już coraz bliżej do powiedzenia przez niego "tak" – dodał prezydent Barcelony.

Josep Maria Bartomeu wypowiedział się także o kontuzji Ousmane'a Dembélé, której nabawił się w sobotę w meczu z Getafe. Z powodu problemów z udem Francuza już w tym roku nie zobaczymy.

– On do nas wróci i na pewno pokaże te same atuty, które widzieliśmy u niego w tych pierwszych meczach. Rozmawiałem z nim, był rozczarowany, ale zauważyłem, że jest pewny siebie i optymistycznie patrzy na swój powrót do zdrowia – zakończył Bartomeu.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Kontuzje , Kontrakt, Andrés Iniesta, Neymar, Josep Maria Bartomeu, Ousmane Dembele

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze