José Castro Carmona prosi o dobre przywitanie Vitolo

Autor: Michał Nowacki | 19.09.2017 16:58 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Prezydent Sevilli, José Castro Carmona, zaapelował do kibiców, aby w serdeczny sposób przywitali pomocnika UD Las Palmas, Vitolo. Hiszpan jest zamieszany w kontrowersyjny transfer, gdyż Atlético Madryt ma zakaz dokonywania wzmocnień do końca roku.

Zawodnik w latach 2008-2010 grał w UD Las Palmas B, później został przesunięty do pierwszego składu. Tam spędził trzy lata i przeniósł się do Sevilli, na Ramón Sánchez Pizjuán spędził cztery lata i zdecydował się odejść do Atlético Madryt. Stołeczny klub ma jednak zakaz dokonywania transferów i dlatego pierwszą część sezonu spędzi na wypożyczeniu w UD Las Palmas, aby od stycznia przenieść się do stolicy Hiszpanii.

Klauzula odstępnego wynosi 37,2 miliona euro, choć mówiło się wiele, że przedłużył on kontrakt z Sevillą na kolejne lata i jego klauzula wzrosła do 50 milionów euro. Sevilla FC wszczęła postępowanie w sądzie, gdzie zamieszani są wszyscy: Sevilla, Las Palmas, Atlético Madryt, Vitolo i jego agenci. Sevilla FC chce dostać swoje brakujące 13 milionów euro.

W środę Sevilla FC podejmie u siebie UD Las Palmas i będzie to powrót Vitolo na Ramón Sánchez Pizjuán. Prezydent andaluzyjskiego klubu, José Castro Carmona prosi kibiców, aby uszanowali osobę i decyzję Vitolo.

– Nie ma znaczenia czy on zagra przeciwko nam, czy nie. Nie będę mówić o piłkarzu, który już nie jest w naszym zespole. Jest mi to obojętne jakim składem wyjdą. Chcę tylko, aby kibice zrozumieli, że obrażanie go nie jest konieczne. Zła atmosfera nas może tylko skrzywdzić – powiedział prezydent klubu w rozmowie z klubową stacją radiową.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Sevilla FC, Hiszpania, Transfery, Kontrakt, UD Las Palmas, Vitolo

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze