Znowu?! Milika może czekać operacja... (AKTUALIZACJA)

Autor: Grzegorz Góra | 24.09.2017 11:59 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Napastnik SSC Napoli doznał wczoraj urazu prawego kolana i niewykluczone, że znów czeka go dłuższa przerwa w grze...

Choć Polak we wczorajszym meczu z SPAL 2013 pojawił się na boisku dopiero w 70. minucie, spotkania z beniaminkiem nie dograł do końca. W 89. minucie, nie atakowany przez nikogo Polak, złapał się za kolano i z grymasem bólu upadł na murawę. Po chwili, utykając, ze łzami w oczach, opuścił plac gry.

Jak donosi oficjalna strona drużyny z Neapolu, Milik przeszedł dziś badania rezonansem magnetycznym, a już jutro stawi się w Rzymie u profesora Paolo Marianiego, który rok temu operował jego lewe kolano. Niewykluczone, że uraz którego nabawił się wczoraj, wymagać będzie operacji, która ponownie wyłączy Polaka z gry. Wstępnie mówi się o 3-4 miesiącach przerwy.

Sam zawodnik mówił już po meczu, że uraz nie musi być poważny, bo i ból i zachowanie kolana było inne niż to w 2016 roku, kiedy podczas spotkania reprezentacji Polski uszkodził wiązadła lewego kolana. Oby jego optymizm poszedł w parze z jutrzejszą diagnozą w Rzymie.

Kibicom reprezentacji Polski i SSC Napoli pozostaje wierzyć, że czarne scenariusze się nie sprawdzą i były napastnik m.in. zabrzańskiego Górnika, już niedługo wróci do gry.

AKTUALIZACJA: Dramat Milika?! W mediach pojawiają się pierwsze doniesienia, jakoby polski snajper zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie, co może oznaczać nawet pół roku przerwy!

Czytaj więcej o: Polska, Arkadiusz Milik, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze