Napoli szuka alternatyw

Autor: Grzegorz Góra | 25.09.2017 12:21 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Z powodu kontuzji Arkadiusza Milika, władze klubu z Neapolu zmuszone są szukać godnego zastępcy Polaka. We włoskich mediach przewijają się dwa nazwiska.

Już dziś dowiemy się, jak długo od piłki odpoczywać będzie Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji polski najprawdopodobniej zerwał więzadło w prawym kolanie, co skutkować będzie operacją i nawet półrocznym rozbratem z futbolem. Wobec urazu młodego Polaka, działacze SSC Napoli zmuszeni są szukać alternatyw w ataku i być może już w ciągu najbliższych dni dowiemy się kto i kiedy zasili barwy klubu spod Wezuwiusza.

Pierwszą opcją dla Neapolitańczyków ma być ściągnięcie z wypożyczenia do Chievo Verona Roberto Inglese. 26-letni napastnik trafił do Werony na rok, jednak w umowie zawarto zapis umożliwiający sprowadzenie Włocha z powrotem już w zimie. Na takim rozwiązaniu mógłby skorzystać inny Polak - Mateusz Stępiński. Były napastnik chorzowskiego Ruchu trafił do Chievo z FC Nantes w letnim okienku transferowym, a wczoraj strzelił bramkę w debiucie przeciwko Calgiari. Drużyna z Werony wygrała mecz 2:0, a pierwszego gola dla Chievo zdobył nie kto inny jak... Roberto Inglese.

Niewykluczone jednak, że klub z Neapolu nie będzie czekał do zimy i w najbliższych dniach sięgnie po zawodnika bez kontraktu. Faworytem włoskich mediów jest były reprezentant Włoch Alberto Gilardino, który od lipca pozostaje wolnym zawodnikiem. Oprócz 35-letniego snajpera, w mediach przewijają się również nazwiska Antonio Cassano i Giuseppe Rossiego, jednak wątpliwe by w Neapolu rozważano ich angaż.

Czytaj więcej o: Antonio Cassano, Giuseppe Rossi, Chievo, Arkadiusz Milik, SSC Napoli, Alberto Gilardino, Mariusz Stepinski, Roberto Inglese

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze