Liga Mistrzów: Komplet wyników wtorkowych spotkań fazy grupowej

Mateusz Deluga | 26.09.2017 23:45 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Za nami pierwsze mecze 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w których nie brakowało emocji oraz efektownych bramek.

Recenzja meczu Beşiktaş JK – RB Leipzig

W 26. minucie wynik otworzył Ben Yedder, któremu po efektownym rajdzie asystował Correa. Dziesięć minut później Ben Yedder ponownie trafił do siatki gości. Francuz wykorzystał genialne prostopadłe podanie Franco Vazqueza i podwyższył wynik na 2:0.

W drugiej połowie na bramkę Sevilli zaczął nacierać Maribor, jednak żaden z ataków gości nie zaszkodził bramce Sergio Rico. W 83. minucie Ben Yedder zaliczył swoje trzecie trafienie w tym spotkaniu. NK Maribor był w tym momencie na kolanach i nie zdołał już strzelić choćby gola honorowego.

Sevilla FC –  NK Maribor 3:0 (2:0) Ben Yedder 26’, 36’, 83’