Casemiro: Gdy gramy w ten sposób, jesteśmy prawie nie do pokonania

Autor: Dariusz Maruszczak | 27.09.2017 14:11 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Pomocnik Realu Madryt Casemiro wypowiedział się na temat wczorajszego meczu z Borussią Dortmund, wygranego przez jego drużynę 3:1.

Analiza meczu

– To był trudny mecz, w którym rywale grali dobrze, a kibice mocno ich wspierali. Jesteśmy jednak zadowoleni, podeszliśmy do tego pojedynku poważnie, z dużą pewnością siebie. Pracowaliśmy i graliśmy jako drużyna i to jest nasza droga. Musimy się cieszyć, ponieważ nie jest łatwo wygrać w Dortmundzie, a gdy gramy w ten sposób, jesteśmy prawie nie do pokonania.

Lepsza dyspozycja niż w lidze

– Uważam, że różnicą między dzisiejszym meczem, a poprzednimi spotkaniami było to, że dziś piłka wpadała do siatki. Jesteśmy zadowoleni z Bale’a i Cristiano, to dla nas wyjątkowi zawodnicy. Pokazali dziś, że możemy na nich liczyć.

Forma Cristiano

– Gdy Cristiano nie strzela gola w dwóch kolejnych starciach jest zły, ponieważ żyje z bramek. Odczuwa presję, ale ciężko pracuje i wciąż pokazuje, że jest najlepszy na świecie.

Kontuzja Bale’a

– Nie baliśmy się, gdy łapał się za nogę, ponieważ bardzo dużo pracował i to normalne, że był zmęczony. Rozmawialiśmy z nim dziś i czuje się dobrze. Mam nadzieję, ze będzie gotowy na niedzielne spotkanie.

Powrót do Dortmundu

– Dla mnie ten mecz był wyjątkowy, ponieważ właśnie tu pokazałem, że mogę być piłkarzem Realu Madryt. Mam wielki sentyment do tego stadionu.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Real Madryt, Hiszpania, Niemcy, Borussia Dortmund, Casemiro

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze