Simeone: Chelsea była cierpliwa i rozstrzygnęła mecz

Autor: Dariusz Maruszczak | 28.09.2017 12:38 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Po porażce z Chelsea trener Atletico, Diego Simeone docenił klasę rywala i stwierdził, że „The Blues” wygrali zasłużenie.

– Nasz rywal był od nas lepszy taktycznie i fizycznie. Zagrali kompletny mecz i czuli się komfortowo. Mogliśmy strzelić drugą bramkę jeszcze przed końcem pierwszej połowy, ale Chelsea była cierpliwa i wygrała sprawiedliwie – powiedział trener Atletico.

Simeone pochwalił również występ strzelca pierwszej bramki dla Chelsea Alvaro Moraty. – To wyjątkowy piłkarz. Właśnie dlatego jest w reprezentacji Hiszpanii i w tak mocnej drużynie jak Chelsea. To jeden z tych zawodników, którzy sprawiają, że ich zespoły stają się jeszcze silniejsze.

– Nie wystawiam do składu młodych zawodników, aby zdobyli doświadczenie, ale dlatego, że są dla nas ważni. Correa, Thomas i Lucas mają dla nas duże znaczenie. Zawsze szukamy tego, co dla drużyny najlepsze i jestem świadomy kroków jakie wykonujemy, żeby iść do przodu – dodał Argentyńczyk.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Chelsea FC, Atletico Madryt, Anglia, Hiszpania, Trenerzy, Diego Simeone, Alvaro Morata, Atl. Madryt - Chelsea 2017-09-27

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze