Mourinho: Zaskoczyliśmy ich intesywnością

Autor: Grzegorz Góra | 28.09.2017 15:11 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

"The Special One" triumfuje - Manchester United wygrał na wyjeździe z moskiewskim CSKA, a José Mourinho mógł chwalić swój zespół.

Zaczęliśmy mocno, bardzo mocno. Myślę, że zaskoczyliśmy ich swoim nastawieniem (...) Nie wyglądali dziś na tak dobrych, jakimi są w rzeczywistości, ale to nasza zasługa  powiedział tuż po meczu Portugalczyk.

3:0 do przerwy było zaskakujące, ale zagraliśmy naprawdę dobrze. Naciskaliśmy, staraliśmy się szybko przejmować piłkę, a nasze kontrataki zawsze są szybkie i niebezpieczne. W pierwszych 30 minutach oddaliśmy cztery strzały - zdobyliśmy trzy bramki, raz świetnie interweniował bramkarz. Prowadziliśmy trzema golami, więc pozostało nam kontrolować grę.

José Mourinho nie byłby jednak sobą, gdyby nie dorzucił czegoś kontrowersyjnego.

W końcówce trochę się rozluźniliśmy i straciliśmy bramkę. To normalne, że gospodarze do końca walczą o zdobycie gola. My odpoczywaliśmy, bo mamy mecz już w sobotę. Liverpool ma od nas łatwiej, bo grał we wtorek i gra w niedzielę, my musimy grać w środę i w sobotę, więc to chyba normalne, że trochę odpuściliśmy  powiedział The Special One.