Mourinho: Zaskoczyliśmy ich intesywnością

Autor: Grzegorz Góra | 28.09.2017 15:11 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

"The Special One" triumfuje - Manchester United wygrał na wyjeździe z moskiewskim CSKA, a José Mourinho mógł chwalić swój zespół.

Zaczęliśmy mocno, bardzo mocno. Myślę, że zaskoczyliśmy ich swoim nastawieniem (...) Nie wyglądali dziś na tak dobrych, jakimi są w rzeczywistości, ale to nasza zasługa  powiedział tuż po meczu Portugalczyk.

3:0 do przerwy było zaskakujące, ale zagraliśmy naprawdę dobrze. Naciskaliśmy, staraliśmy się szybko przejmować piłkę, a nasze kontrataki zawsze są szybkie i niebezpieczne. W pierwszych 30 minutach oddaliśmy cztery strzały - zdobyliśmy trzy bramki, raz świetnie interweniował bramkarz. Prowadziliśmy trzema golami, więc pozostało nam kontrolować grę.

José Mourinho nie byłby jednak sobą, gdyby nie dorzucił czegoś kontrowersyjnego.

W końcówce trochę się rozluźniliśmy i straciliśmy bramkę. To normalne, że gospodarze do końca walczą o zdobycie gola. My odpoczywaliśmy, bo mamy mecz już w sobotę. Liverpool ma od nas łatwiej, bo grał we wtorek i gra w niedzielę, my musimy grać w środę i w sobotę, więc to chyba normalne, że trochę odpuściliśmy  powiedział The Special One.

• Wypowiedzi trenerów po meczu Szachtar – Roma

„Górnicy” pomimo tego, że przegrywali do przerwy 0:1, po zmianie stron wzięli się ostro do odrabiania strat i osiągnęli zamierzony cel wygrywając 2:1. Choć ostatecznie wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, lecz w doliczonym czasie gry Bruno Peres ofiarną interwencją uratował rzymian od straty gola numer trzy. Zobaczmy, co po meczu mówili szkoleniowcy obu ekip.

Sevilla FC zremisowała na własnym boisku z Manchesterem United 0:0. Pomimo braku goli mecz był bardzo emocjonujący, głównie za sprawą gospodarzy, którzy byli bardzo blisko strzelenia bramki.

Sevilla FC zremisowała na własnym boisku z Manchesterem United 0 do 0. Gdyby nie świetnie interwencje Davida de Gei, Manchester byłby w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem na Old Trafford.

• Ünder postraszył, ale nie przestraszył; Szachtar zwycięski!

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów podopieczni Paulo Fonseki przegrywali do 52 minuty. Wówczas Szachtar się przebudził i nie wypadł z rytmu do ostatniego gwizdka arbitra. Dzięki czemu „Górnicy” mogą cieszyć się z odniesionego rezultatu.

„The Blues” na Stamford Bridge zremisowali z „Blaugraną”. Wynik otworzył Willian, jednak na kwadrans przed końcem spotkania do wyrównania doprowadził Lionel Messi, który przełamał fatalną passę ośmiu meczów przeciwko Chelsea bez gola. A co powiedzieli trenerzy w rozmowach z dziennikarzami? Najważniejsze wypowiedzi przedstawiamy poniżej.