Matić: Jeszcze za wcześnie, aby z nas robić mistrzów Anglii

Autor: Michał Nowacki | 02.10.2017 20:40 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Nemanja Matić w lecie zamienił Chelsea na Manchester United i od początku sezonu pokazuje, że jest kluczową postacią. W zespole José Mourinho zawodnik sprawdza się znakomicie i widać, że kwota 40 milionów funtów diametralnie się zwraca.

– Moje ciało nie jest jeszcze gotowe i mam pewne trudności, ale staram się ukryć to i grać najlepiej jak potrafię. Będę jeszcze lepszy. Wiemy co musimy zrobić, ponieważ jesteśmy Manchesterem United i koncentrujemy się tylko na kolejnej grze. Najważniejsza jest wygrana w każdym kolejnym meczu, więc staramy się zawsze sięgnąć po trzy punkty – zaczął Nemanja Matić.

– Nie możemy się zrelaksować, ponieważ musimy wygrać kolejne spotkania, skoncentrować się na następnych meczach. Nasi rywale wiedzą teraz jak gramy, obserwują naszych zawodników i na pewno będą chcieli nam utrudnić zadanie. Będziemy skupieni, będziemy na to przygotowani, to będzie ciężkie, ale dlatego tu jesteśmy. Musimy zbierać punkty i kontynuować swoją pracę. Jesteśmy jednak w dobrej formie, zbieramy punkty, strzelamy bramki i tracimy mało goli. To jest dobre dla nas i zwiększa nasze zaufanie. Jest za wcześnie, aby powiedzieć, że ktoś jest faworytem do wygrania mistrzostwa Anglii. Na pewno jest pięć lub sześć zespołów, które będą rywalizować przez cały rok – dodał Serb.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Nemanja Matic, Premier League

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • Neral Triumfator
    Kluczowe będą derby z Łysolami. Zwycięstwo mocno nam pomoze.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.