Mignolet: Mecz z United będzie dla nas początkiem czegoś wielkiego

Autor: Michał Nowacki | 02.10.2017 21:22 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Liverpool nie najlepiej rozpoczął sezon w Premiership, ale bramkarz "The Reds" uważa, że klub osiągnie zwyżkę formy. W drugiej części tygodnia i w weekend odbędą się mecze eliminacji Mistrzostw Świata, zaś po nich na Anfield Road przyjedzie Manchester United. Simon Mignolet jest przekonany, że rywalizacja z "Czerwonymi Diabłami" będzie początkiem czegoś wspaniałego dla angielskiego klubu.

– Jeśli kończysz mecz wynikiem 1:1 to oczywiście jesteś rozczarowany. Zaczynasz patrzeć na to, co mogłeś zrobić lepiej. Myślę, że graliśmy dobrze, zasłużyliśmy na zwycięstwo, stworzyliśmy sobie szanse na zdobycie kolejnych goli. To rozczarowujące i frustrujące, ale musimy wrócić po międzynarodowej przerwie i zagrać kolejny mecz. Podejmiemy u siebie Manchester United, to dla nas wielki mecz i ma on dla nas ogromne znaczenie – przyznał Simon Mignolet.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Manchester United, Anglia, Simon Mignolet

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • Neral Triumfator
    Patrzac na obrone Liverpoolu nie wiem czy nie wygralibyśmy z nimi 4:0 aczkolwiek Live potrafi zmotywować się na mecze z czołówką. Liczę na dobry mecz i remis biorę w ciemno. W koncu dwie najlepsze druzyny angielskie w historii stocza ze soba boj ;)

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.