Lacazette ujawnił, że Paris Saint-Germain było nim zainteresowane

Autor: Dariusz Maruszczak | 04.10.2017 13:58 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Alexandre Lacazette potwierdził, że przed transferem do Arsenalu rozmawiał z Paris Saint-Germain na temat ewentualnego przejścia do zespołu z Parc des Princes.

– Rozmawialiśmy z Paris Saint-Germain, ale od razu wiedziałem, że to nie jest miejsce, do którego chcę trafić. We Francji liczy się dla mnie tylko Lyon. PSG mogłoby umożliwić mi rozwój, ponieważ ma wielu wspaniałych piłkarzy, ale chciałem zyskać doświadczenie w innej lidze – powiedział Lacazette.

Wychowanek Olympique’u Lyon strzelił dla Arsenalu cztery gole w siedmiu występach w Premier League, ale czuje, że stać go na więcej. – Na Emirates mam dobre statystyki [cztery gole w czterech meczach - przyp.red.]. Teraz muszę kontynuować tę samą dyspozycję w spotkaniach wyjazdowych.

– Nadal nie czuję się w pełni przystosowany. Wciąż muszę pracować nad pewnymi rzeczami, nawet jeśli jest lepiej niż myślałem. Mógłbym poprawić współpracę z pomocnikami i obrońcami. Muszę też być silniejszy tyłem do bramki. W Anglii sędziowie nie używają zbyt często gwizdka – wyznał Lacazette.

Przypomnijmy, że Lacazette niedawno oświadczył również, że chciałby, aby jego przyjaciel Antoine Griezmann dołączył do niego w Arsenalu.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Francja , Paris Saint-Germain, Alexandre Lacazette

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze