Szewczenko: Modrić jest jednym z najlepszych pomocników w historii

Autor: Dariusz Maruszczak | 05.10.2017 14:00 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Były napastnik, a obecnie selekcjoner reprezentacji Ukrainy, Andrij Szewczenko pochwalił umiejętności Luki Modricia przed zbliżającym się meczem z Chorwacją w eliminacjach do mistrzostw świata.

– Chciałbym, żeby wszystko poszło nam dobrze. Chorwacja to jednak świetny zespół, ze znakomitymi i utalentowanymi piłkarzami. Mają jednego z najlepszych pomocników w historii Lukę Modricia, a także takich zawodników jak Mandžukić, Kalinić, Kovačić. To bardzo silna drużyna – powiedział Szewczenko.

– Musimy być bardzo dobrze przygotowani. Myślę, ze Ukraina ma spore szanse. Jesteśmy bardzo mocni u siebie – pochwalił swój zespół były napastnik m.in. Milanu i Chelsea.

Ukraina zajmuje obecnie czwarte miejsce w grupie I eliminacji do mistrzostw świata, ale w najbliższej kolejce zmierzy się z Kosowem. W przypadku zwycięstwa przesunie się przynajmniej na trzecią pozycję w grupie, gdyż zespoły z drugiego i trzeciego miejsca, czyli Islandia i Turcja, zmierzą się ze sobą w bezpośrednim starciu.

Kluczowa  będzie zatem ostatnia kolejka zmagań, w której Ukraina zagra o wszystko właśnie z liderującą w grupie I Chorwacją. Szewczenko docenił klasę rywali, ale z pewnością może być zadowolony, że Kalinić i Kovacić nie będą mogli wystąpić z powodu kontuzji. 

Czytaj więcej o: Chorwacja, Luka Modric, Andrij Szewczenko, Ukraina, Eliminacje

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze