Pierwszy taki kontrakt Barcelony

Autor: Grzegorz Góra | 07.10.2017 11:23 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

FC Barcelona poinformowała wczoraj o podpisaniu nowej umowy z Andresem Iniestą. Co ciekawe, kontrakt zawodnika ma być... dożywotni!

O nowej umowie jednej z żywych legend klubu z Camp Nou mówiło się od kilku miesięcy. W mediach pojawiały się nawet przesłanki, że zawodnik może podpisać z FC Barceloną kontrakt... do końca życia, co faktycznie ma miejsce!

Utytułowany pomocnik parafował w gabinetach "Bluagrany" umowę do końca kariery, która ma być dla zawodnika, zgodnie ze słowami prezydenta Bartomeu, "nagrodą za wyjątkową karierę". Sternik klubu ze stolicy Katalonii podkreślił, że większość młodych zawodników w klubie bierze Iniestę za przykład nie tylko zachowań boiskowych, ale również tych w życiu codziennym.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie krył też sam zawodnik.

– To dla mnie wyjątkowy dzień, bo oznacza on, że pozostanę w domu, gdzie wciąż będę walczył o trofea (...) Cieszę się, że klub dał mi taką szansę. Zawsze podkreślałem swoją miłość do "Barcy" i wiem, że nigdzie nie byłoby mi lepiej niż tutaj. Zostanę tutaj i pomogę realizować klubowi założone cele.

Iniesta to prawdziwa legenda FC Barcelony. W trykocie "Blaugrany" rozegrał 639 spotkań, co daje mu drugie miejsce w historii klubu.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Andrés Iniesta, Josep Maria Bartomeu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze