Boateng chciał odejść z Bayernu!

Autor: Karol Brandt | 16.10.2017 14:25 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Stoper „Bawarczyków” przyznał, że ubiegłego lata myślał o opuszczeniu klubu z Monachium.

Jérôme Boateng w okresie przygotowawczym do sezonu nie mógł pomóc swojej drużynie, gdyż zmagał się z urazem uda. Ze względu na problemy zdrowotne nie był zbyt często wystawiany przez Carlo Ancelottiego. Niemiec nie ukrywa, że to mogła być jedna z przyczyn tego, że myślał o odejściu z Allianz Areny.

– W trakcie letniego okna transferowego rozmawiałem z ludźmi z klubu, którzy są odpowiedzialni za transfery. Zapytałem ich o swoją rolę w zespole. Powiedziałem, że rozważam transfer – stwierdził 29-letni stoper Bayernu Monachium.

– Może to wina tego, że przez mój uraz Carlo Ancelotti nie wystawiał mnie zbyt często. Mogło to mieć związek z tym, że trener nie miał zbyt wiele okazji do tego, by mi się przyjrzeć – dodał.

Niemiec odniósł się także do decyzji o zatrudnieniu Juppa Heynckesa.

– Sądzę, że nie ma zbyt wielu szkoleniowców, którzy mają tak dobre wyczucie w kontaktach z zawodnikami. Jego sposób motywacji, podejście do zawodu, trening. On ma ogromną wiedzę jako trener, a dodatkowo jest bardzo otwarty i może z nim porozmawiać o wszystkim. To bardzo duża zaleta, kiedy może przyjść w każdej chwili, gdy masz jakiś problem lub coś ci leży na sercu. To jest na wagę złota – zakończył. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Carlo Ancelotti, Trenerzy, Jupp Heynckes, Jerome Boateng

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze