Griezmann: Postaramy się wygrać ostatnie trzy mecze

Autor: Dariusz Maruszczak | 19.10.2017 14:52 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Wczorajszym remisem 0:0 z Qarabağem Atletico znacząco zmniejszyło swoje szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Rozczarowania skutecznością drużyny nie ukrywali Antoine Griezmann i Diego Godin.

– Wynik nie jest okropny, bo nie było pewne, czy wygramy. Rywale byli silni, a my nie strzeliliśmy gola. Musimy się poprawić i zdobywać więcej bramek. Wiedzieliśmy, że będzie trudno, gdy rywale się cofną – powiedział Griezmann.

– Musimy poprawić się w ataku. Graliśmy dobrze w defensywie, tworzyliśmy sobie szanse, ale nie zamieniliśmy ich na gole. Musimy wspólnie znaleźć rozwiązanie – podkreślił.

– Zostały nam trzy mecze. Damy z siebie wszystko i postaramy się wygrać je wszystkie. Potem zobaczymy, co się wydarzy – zakończył francuski napastnik.

Na temat spotkania z mistrzem Azerbejdżanu wypowiedział się też Godin. – Odczuwam bezsilność po tym, jak nie udało nam się zdobyć gola. Próbowaliśmy, szukaliśmy możliwości strzelenia bramki, stwarzaliśmy okazje, podobnie jak robiliśmy to w starciu z Romą, ale nie udało się trafić do siatki i wyjeżdżamy z gorzkim smakiem w ustach, ponieważ mogliśmy wygrać ten pojedynek. Nie wiem, czy to nie jest jeden z najbardziej rozczarowujących wyników, ale wystarczyłby jeden gol, żeby mecz się otworzył.

– Awans? To będzie trudne zadanie, ale jesteśmy optymistami i wierzymy w siebie. Tak długo, jak jest szansa, tak długo będziemy o nią walczyć. Jeżeli nie będziemy wierzyli w siebie lub w naszego trenera, będziemy w poważnych tarapatach – zakończył Godin.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Hiszpania, Antoine Griezmann, Diego Godin, Azerbejdżan , Qarabağ FK, Qarabağ - Atl. Madryt 2017-10-18

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze