Milik nie wyklucza udania się na wypożyczenie do Chievo

Autor: Dariusz Maruszczak | 20.10.2017 16:04 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Napastnik Napoli i reprezentacji Polski Arkadiusz Milik przyznał, że rozpatruje udanie się na wypożyczenie do innego klubu w zimowym okienku transferowym.

23-latkiem zainteresowane jest Chievo, które chce wzmocnić linię ataku. Prezes Napoli Aurelio De Laurentiis potwierdził, że odbyły się już pierwsze rozmowy na ten temat z klubem z Werony. Milik nie jest nastawiony negatywnie do takiej koncepcji.

– Nie wykluczam tego. To byłby sposób na szybszy powrót do zdrowia i do pełnej sprawności – powiedział Milik.

Przypomnijmy, że Polak pod koniec września musiał przejść drugą operację w tym roku po poważnej kontuzji. Prawdopodobnie wróci do gry w styczniu, ale bardzo trudno będzie mu przebić się do składu Napoli.

– Trzy tygodnie temu przeszedłem operację, a kolano nadal jest nieco spuchnięte, ale czuję się dobrze i jest coraz lepiej każdego dnia – powiedział.

– W tym momencie rehabilitacja idzie dobrze. Spędzam większość czasu w szpitalnym łóżku, ale powoli będę wracać do pracy na basenie, a potem rozpocznę normalne ćwiczenia fizyczne – stwierdził Milik.

– Jednym z najważniejszych czynników w tej fazie rehabilitacji jest psychika. Pierwsze dwa tygodnie były naprawdę trudne, ale to już odeszło – wyznał napastnik.

Milik podziękował również kibicom Napoli za wsparcie. – Chciałbym podziękować kibicom za ich wiadomości i zdjęcia, które mi przysyłają. To naprawdę miłe, gdy 60 tysięcy ludzi na stadionie skanduje moje imię, więc dziękuję za to.

Czytaj więcej o: Włochy, Arkadiusz Milik, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze