Deulofeu: Nie widzę nic złego w zdobyciu swojego gola

Autor: Michał Nowacki | 22.10.2017 12:36 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Gerard Deulofeu zdobył wczoraj bramkę w meczu z Málagą, ale było to bardzo kontrowersyjne trafienie. Asystę zaliczył Lucas Digne, który dośrodkował piłkę, z którą wyjechał już poza końcową linię. Arbiter jednak nie dopatrzył się tego i gola uznał. Strzelec bramki przyznał, że nie widzi w tym nic złego i nie oglądał powtórek z tej sytuacji.

– Nie widzę problemu w swojej bramce, nadal nie oglądałem powtórek z tej sytuacji, ale dla mnie wszystko było legalne. Wierzę w to dlatego gram – przyznał Deulofeu w rozmowie z BeIN Sport.

Obrońca gości, Luis Hernández odniósł się do całej sytuacji.

– Mogę zrozumieć, że mówią, że piłka nie wyszła za linię, ale to absurd. Futbolówka była pół metra za linią. Po raz kolejny cierpimy z powodu niewłaściwych decyzji, które nie są z korzyścią dla nas. Muszę powiedzieć, że w dziewięciu meczach aż sześć razy sędziowie karali nas podejmując niekorzystną decyzję wobec nas. Zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. Jesteśmy samokrytyczni i wiemy, że nie gramy dobrze, ale błędy sędziów nas dodatkowo męczą i utrudniają nam grę – przyznał obrońca ostatniego klubu w tabeli.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Gerard Deulofeu, Malaga, La Liga

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze