Ibrahimović: Wracam, żeby zdobyć mistrzostwo Anglii

Autor: Dariusz Maruszczak | 27.10.2017 17:34 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Zlatan Ibrahimović w wywiadzie dla Sky Sports stwierdził, że nie brakuje mu motywacji, aby wyleczyć kontuzję, ponieważ jego celem wciąż jest zdobycie mistrzostwa Anglii.

Przypomnijmy, że Szwed doznał poważnej kontuzji kolana w spotkaniu z Anderlechtem w Lidze Europy. W wyniku urazu Ibrahimović nie mógł wystąpić w finale tych rozgrywek, a także w końcówce sezonu ligowego. 36-latek jest jednak coraz bliżej powrotu do zdrowia.

– Wracam, aby skończyć to, co zacząłem. Wszystko, co zbudowałem w pierwszym sezonie, gdy zdobyliśmy trzy trofea, nie zakończyło się dla mnie tak jak chciałem. Nikt tego nie chciał, zwłaszcza po takim sezonie. Celem jest Premier League. To, co zacząłem w pierwszym sezonie, teraz skończymy w drugim – powiedział Ibrahimović.

Po tej kontuzji pojawiły się nawet wątpliwości, czy Zlatan będzie mógł kontynuować karierę. – W momencie odniesienia kontuzji łatwo mi było powiedzieć, że chcę wrócić, ponieważ to było dla mnie wyzwanie. Największym wyzwaniem było to, że nigdy nie miałem tak poważnego urazu. Dodatkowo ludzie mówili, że jestem za stary i to już koniec.

– Ta kontuzja dała mi dużo zapału i wyznaczyła cel do osiągnięcia. Sprawdzam samego siebie, co jestem w stanie zrobić, jak daleko mogę doprowadzić moje ciało – wyznał Szwed.

– W ostatnich latach, kiedy zastanawiałem się, jak długo będę mógł jeszcze grać, pojawiły się wątpliwości. Kontuzja ułatwiła mi jednak decyzję. Miałem jeden cel, aby wrócić i grać w piłkę – stwierdził Ibrahimović.

– Odejdę tak samo, jak wszedłem do gry, nie będę kuleć. Chcę odejść na swoich warunkach. Nawet jeśli będę musiał chodzić po wodzie – zakończył w swoim stylu 36-latek.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Kontuzje , Zlatan Ibrahimović

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze