Özil: Na boisku zawsze daję z siebie wszystko dla Arsenalu

Autor: Dariusz Maruszczak | 28.10.2017 13:22 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Mesut Özil udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że nie można kwestionować jego zaangażowania dla Arsenalu, mimo wygasającego w czerwcu kontraktu.

Właściciel Arsenalu Stan Kroenke wyznał ostatnio, że chciałby zatrzymać Özila w klubie. Zawodnik był wdzięczny za poparcie. – Miło usłyszeć takie słowa ze strony głównego akcjonariusza – powiedział Özil.

– Jestem tu szczęśliwy i wykonuję swoją pracę na 100%, tak jak robiłem to zawsze. Na boisku zawsze daję z siebie wszystko dla drużyny. Ważne jest dla mnie, żebym mógł dalej to robić i cieszyć się grą. Niezależnie od tego, co stanie się w przyszłości – stwierdził niemiecki pomocnik.

Özil w ostatnim meczu z Evertonem był ustawiony na skrzydle, mimo że woli występować na innej pozycji. – Wszyscy wiedzą, że najbardziej lubię grać jako rozgrywający na „dziesiątce”, ale w tym momencie trener wystawia mnie na prawej stronie i muszę to zaakceptować oraz pokazać moje zdolności na tej pozycji.

– Oczywiście jestem szczęśliwy, gdy zaliczam dobry występ indywidualny, ale ważniejsze, że potrafimy to zrobić jako zespół. Myślę, że spisaliśmy się naprawdę dobrze w meczu z Evertonem – ocenił 29-latek.

– Mamy dużo jakości w tym zespole, co udało nam się ostatnio pokazać. To ważne, żebyśmy byli konsekwentni, jeżeli chcemy odnieść sukces. Musimy po prostu dawać z siebie wszystko i wierzyć w siebie. Jeśli to zrobimy, jestem przekonany, że możemy zdobywać trofea – zakończył Özil.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Mesut Ozil

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze