Wygrana AS Monaco; asysta Glika

Autor: Karol Brandt | 28.10.2017 18:53 | komentarzy: 1 | kategoria: Recenzja meczu |

W 11. kolejce Ligue 1 rywalem podopiecznych Leonardo Jardima było FC Girondins Bordeaux. Z tej konfrontacji zwycięsko wyszli obrońcy trofeum.

AS Monaco w ostatnim czasie wróciło na właściwe tory. W związku z tym wydawało się, że „Żyrondyści” nie mogą zagrozić „Czerwono-Białymi” w dzisiejszym spotkaniu.

W pierwszej połowie goście nie zdołali trafić do siatki rywali. Warto dodać, że na ten mecz powołania nie otrzymał Radamel Falcao, który w tym sezonie jest najjaśniejszym punktem swojego zespołu.

Po zmianie stron wynik otworzył Keita Baldé, któremu asystował João Moutinho. W 65. minucie padł gol na 2:0. Co ciekawe, w tej sytuacji asystę zaliczył Polak, Kamil Glik. Natomiast na listę strzelców wpisał się Thomas Lemar.