Trener Bayernu zadowolony z gry Jamesa

Autor: Karol Brandt | 30.10.2017 16:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Jupp Heynckes po meczu z RB Leipzig pochwalił Kolumbijczyka wypożyczonego z Realu Madryt.

Przypomnijmy, że Bayern Monachium wygrał to spotkanie 2:0, a wynik otworzył James Rodríguez. Co ciekawe, 26-latek w trakcie 90 minut zaliczył dwa odbiory oraz zaprezentował skuteczność podań na poziomie 93,2%. Dobra gra została doceniona przez szkoleniowca „Bawarczyków”, Juppa Heynckesa.

– James zanotował wspaniały występ. Przez cały mecz miał dużo kontaktów z piłką oraz wykazywał się kreatywnością. Zagrał tak jak od niego oczekuję. Jestem typem trenera, który chce więcej i więcej. Jednak na treningach nie pracuję tylko z nim, ale z całym zespołem – stwierdził 72-letni Niemiec.

Piłkarz wypożyczony z Realu Madryt udzielił wywiadu dla bundesliga.com, w którym opowiedział m.in. o początkach w klubie ze stolicy Bawarii.

– Życie w tym miejscu jest dla mnie zupełnie czymś nowym. Poza tym muszę przyzwyczaić się do stylu gry Bayernu. Nie wspominając nawet o pogodzie! Ostatecznie jedyne co się liczy to futbol - sport, który jest wszędzie taki sam. Robię to co kocham i cieszę się, że jestem w tym miejscu – rzekł.

26-letni Kolumbijczyk wyraził także opinię o nowym-starym trenerze Bayernu.

– To bardzo doświadczony trener. On emanuje spokojem. Ja staram się robić to, co w przypadku wszystkich innych szkoleniowców: słuchać ich rad, uczyć się od nich i rozwijać jako piłkarz. Z pewnością fakt, że rozmawia po hiszpańsku sprawia, że jest mi łatwiej – oznajmił.

James Rodríguez do tej pory rozegrał dla Bayernu osiem spotkań, w których strzelił dwa gola oraz zanotował asystę.

– Pobyt w Monachium to dla mnie nowy rozdział, to oczywiście wiąże się z nowymi doświadczeniami. Muszę podkreślić, że każdym dniem coraz bardziej mi się tu podoba – zakończył 57-krotny reprezentant Kolumbii. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Trenerzy, Jupp Heynckes, James Rodriguez, Bundesliga

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze