Pochettino: Ronaldo jest fenomenem

Autor: Dariusz Maruszczak | 31.10.2017 15:07 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Menedżer Tottenhamu, Mauricio Pochettino, przed spotkaniem z Realem Madryt komplementował Cristiano Ronaldo i docenił możliwość zmierzenia się w Lidze Mistrzów z obrońcą tytułu.

– Cristiano jest fenomenem i zasługuje na indywidualne nagrody. Nie jest tylko niezwykle utalentowany, ale stanowi też dobry przykład dla każdego młodego piłkarza. Może być wzorem do naśladowania. Ciężko pracuje i ma niesamowitą motywację, aby dbać o siebie. Każdy zawodnik powinien do tego aspirować – powiedział Pochettino.

– Czy jest podobny do Harry’ego Kane’a? Jeśli chodzi o profesjonalizm i mentalność - tak. Obaj są zwycięzcami i bardzo ciężko pracują – pochwalił Ronaldo i Kane’a menedżer Tottenhamu.

Pochettino odniósł się również oczywiście do rywalizacji jego zespołu z Realem. – Nasz mecz przeciwko Realowi będzie tak samo ekscytujący jak remis na Bernabeu. Oczywiście punkty są zagrożone, ale jest to też dobra okazja dla nas, by potwierdzić pozytywne słowa kierowane pod naszym adresem. Przeciwko takiemu zespołowi jak Real, najlepszemu na świecie, trzeba prezentować się na najwyższym poziomie. Jesteśmy młodym zespołem, więc to doświadczenie będzie dla nas bezcenne.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Trenerzy, Tottenham Hotspur, Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Mauricio Pochettino, Tottenham - Real Madryt 2017-11-01

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

 • Neral Triumfator
  Ten sezon nie zaczął się dla niego najlepiej ale i tak w LM jest nadal nie do zatrzymania. Mam jednak nadzieję, że Totki wygrają na Wembley. ;)
 • PLGeronimo Zwycięzca grupy
  Tymi słowami Pochettino układa sobie swoją trenerską przyszłość w Realu :)
 • Innoc3nt Legenda
  Wierzysz, że człowiek przywiązany do Katalonii (Espanyol) obejmie stery Realu?
 • JuveT Triumfator
  Tymi słowa po prostu stwierdza fakt. Ronaldo to tytan pracy i ja tu się zgadzam, że w tym aspekcie może być wzorem dla młodszych piłkarzy.
 • Innoc3nt Legenda
  A nie jest? Jeżeli chcesz być w czymś najlepszy to musisz tyrać i poświęcić wszystko, by do tego dążyć. Jest jaki jest, ale tej chęci bycia najlepszym nikt mu nie zabierze.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.