Rodgers: Liczy się dla nas awans do Ligi Europy

Autor: Michał Nowacki | 01.11.2017 10:52 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Celtic uległ u siebie Bayernowi Monachium 1:2 i plasuje się na trzecim miejscu w grupie, które pozwala im myśleć o grze w Lidze Europy. W tym celu Brendan Rodgers będzie chciał pokonać RSC Anderlecht, aby nie odpaść z europejskich pucharów.

– Zrobiliśmy ogromny krok, straciliśmy dwa gole, ale broniliśmy się bardzo dobrze. W odpowiednim momencie dobrze naciskaliśmy rywala. Kiedy mieliśmy piłkę, znaleźliśmy luki i graliśmy bardzo dobrze. Paris Saint-Germain będzie dla nas wielkim testem, ale gdy wrócimy na Parkhead zagrać z Anderlechtem, chcemy wygrać i awansować do Ligi Europy – rzekł Brendan Rodgers.

– Jesteśmy rozczarowani porażką i musimy pomyśleć o tym, jak graliśmy, jaki to był poziom naszego występu oraz ile satysfakcji dało nam to jak graliśmy dzisiaj wieczorem. To była klasa światowa, ale straciliśmy dwa gole. Zostaliśmy ukarani, ale na tym poziomie to był bardzo dobry występ. Wyglądamy jak właściwy zespół, jesteśmy rozczarowani, że przegraliśmy, ale ciągle rozwijamy się jako drużyna – dodał opiekun Celticu.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Bayern Monachium, Celtic Glasgow, Niemcy, Szkocja, Trenerzy, Liga Europy, Brendan Rodgers, Celtic - Bayern 2017-10-31

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze