Simeone: Brakowało nam skuteczności

Autor: Michał Nowacki | 01.11.2017 11:00 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Zespół Atlético Madryt zremisował u siebie z Qarabağiem 1:1 i wiele wskazuje, że podopieczni Diego Simeone pożegnają się z Ligą Mistrzów już na etapie fazy grupowej. Był to drugi z rzędu remis drużyny w grupie C, która zmierzyć się musi jeszcze z Romą i Chelsea.

– Nie zaczęliśmy źle spotkania, mogliśmy zrobić więcej szkód rywalowi, ale brakowało nam precyzji. Byliśmy niespokojni i zdenerwowani, wynik nie jest tym, czego chcieliśmy i wiemy, że teraz mamy problemy ze zdobywaniem punktów i goli. Może w innych latach wygralibyśmy takie mecze. Kiedy wygrywasz ludzie mówią o twojej sile i odwadze, kiedy nie ma tego, ludzie mają inną opinię o twojej grze – stwierdził Diego Simeone.

Atlético Madryt musi teraz wygrać z Romą i Chelsea, aby liczyć na awans do fazy pucharowej. W przeciwnym razie może znaleźć się w Lidze Europy, co byłoby wielką hańbą dla tego zespołu. Tym bardziej biorąc pod uwagę styl gry i brak możliwości nawiązania równorzędnej walki z włoskim i angielskim zespołem.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Diego Simeone, Azerbejdżan , Qarabağ FK, Atl. Madryt - Qarabağ 2017-10-31

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze