100. mecz Lemara, a 200. Fabinho. Monaco zwycięskie

Autor: Michał Nowacki | 04.11.2017 21:48 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

AS Monaco wykorzystało atut własnego boiska i w okrojonym składzie pokonało EA Guingamp 6:0. Po zwycięstwie PSG nad Angres 5:0, klub z Księstwa Monako nie chciał być gorszy, aby zachować szanse na walkę o tytuł mistrzowski.

Jako pierwszy na listę strzelców w 10. minucie wpisał się Guido Carrillo, który dostał piłkę od Almamy'ego Tourè. W 27. minucie Monaco podwyższyło prowadzenie na 2:0, asystował ten sam zawodnik, zaś na listę strzelców wpisał się Adam Traorè.

Dziesięć minut później Monaco prowadziło już 3:0, gola strzelił Keita Baldé Diao po podaniu od Marcosa Rony'ego Lopesa. W doliczonym czasie gry rzut karny na bramkę zamienił Fabinho.

W 76. minucie bilans strzelecki powiększył Adam Traorè, który zdobył dzisiaj swoją drugą bramkę, zaś trzecią asystę w spotkaniu zanotował Almamy Tourè. Dwie minuty później wynik meczu ustalił Carrillo.

AS Monaco – EA Guingamp 6:0 (4:0) Carrillo 10', 78', Traorè 27', 76', Baldé 37', Fabinho 45+1' (k.)