Męczarnie Juventusu z beniaminkiem. Beneveto blisko niespodzianki

Autor: Kacper Chwedoruk | 05.11.2017 16:55 | komentarzy: 2 | kategoria: Recenzja meczu |

Mistrzowie Włoch ostatnio nie zachwycają formą, jednak nie przegrywają. Juventus tym razem ograł Beneveto Calcio, ale beniaminek postawił twarde warunki, prowadząc do przerwy.

Gospodarze od pierwszego gwizdka kontrolowali wydarzenia boiskowe. Bliski szczęścia był Costa, którego zatrzymała poprzeczka. Następnie Juventus ponownie mógł objąć prowadzenie, a kuriozalnego samobója strzeliłby golkiper przyjezdnych.

Niewykorzystane sytuacje się zemściły, bowiem Beneveto wykorzystało swoją pierwszą okazję. Świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Ciciretti, który nie dał najmniejszych szans Wojciechowi Szczęsnemu. Goście utrzymali prowadzenie do przerwy, ale już później napory turyńskiego zespołu przyniosły efekt.

Sygnał dał Gonzalo Higuain. Argentyńczyk pięknym strzałem doprowadził do wyrównania, a chwilę później mistrzowie Włoch już prowadzili. Tym razem Alex Sandro idealnym podaniem obsłużył Juana Cuadrado. Kolumbijski skrzydłowy nie zmarnował doskonałej okazji i uderzeniem głową zapewnił zwycięstwo Juventusowi.

Juventus FC – Beneveto Calcio 2:1 (0:1) Higuain 57', Cuadrado 66' – Ciciretti 19'