Meunier: Mogłem odejść do Chelsea

Autor: Dariusz Maruszczak | 06.11.2017 19:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Prawy obrońca Paris-Saint Germain Thomas Meunier ujawnił, że mógł latem trafić do Chelsea po transferze Daniego Alvesa do klubu z Parc des Princes.

W rozmowie z Eleven Sports Meunier przyznał, ze zaskoczyło go przybycie do klubu doświadczonego Brazylijczyka, ale jednak nie zdecydował się na przejście na Stamford Bridge. – Spodziewałem się sprowadzenia prawego obrońcy, ale nie takiego jak Dani. Nie wiedziałem, co myśleć. Czy będę tylko zmiennikiem? Mogłem wyjechać do Chelsea w ostatnim dniu letniego okienka transferowego, ale nie zrobiłem tego.

– Dobrze mi tutaj i nie chcę odchodzić. Chcę stać się pierwszym wyborem na tej pozycji do końca sezonu – podkreślił Meunier.

– Pod względem zawodowym nie mogłoby być lepiej. Na poziomie piłkarskim wszystko jest idealnie, zarówno w reprezentacji Belgii, jak i w Paris-Saint Germain. Nie jestem kontuzjowany i gram w tej chwili dla prawdopodobnie najlepszej drużyny na świecie – stwierdził 26-latek.

Podstawowym prawym obrońcą Paris-Saint Germain jest obecnie Dani Alves. Trener Unai Emery stara się jednak dawać jak najwięcej szans także Meunierowi, który w tym sezonie rozegrał osiem meczów, strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty. 

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Francja , Dani Alves, Paris Saint-Germain, Thomas Meunier

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze