Robben: To może być mój ostatni sezon w Bayernie

Autor: Karol Brandt | 10.11.2017 13:35 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Holenderski skrzydłowy w bieżącym sezonie prezentuje wysoką dyspozycję. Pomimo tego uważa, że może to być dla niego łabędzi śpiew, jeśli chodzi o grę w klubie z Allianz Areny.

Arjen Robben w tym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach i strzelił trzy gole. Do tego wynik dorzucił cztery asysty. Holender trafił do siatki także w starciu z Borussią Dortmund, w którym zresztą pełnił funkcję kapitana zespołu. Były zawodnik m.in. Chelsea FC w wywiadzie dla Sueddeutsche Zeitung przyznał, że to może być jego ostatni sezon w Bayernie Monachium, do którego trafił w 2009 roku.

– To może być mój ostatni sezon w Bayernie. Tak może się stać. Musisz to wyczuć sam. To jest część życia – rozpoczął.

– Od powrotu Juppa Heynckesa gram w każdym meczu po 90 minut, nadal jestem zdrowy i w pełni sił. Z uwagi na to wszystko potrzebuje przerwy, która da mi wiele dobrego. Być fit w tym wieku to najlepsza rzecz – kontynuował.

33-latek na ten moment skupia się na grze w „Gwieździe Południa”.

– Ten klub dał mi naprawdę wiele, to nie do podważenia. Być częścią tego zespołu to wielki zaszczyt i honor. Mam 33 lata i jestem w pełni sił. Obrałem sobie za cel grę i wygrywanie z tym zespołem – zakończył 96-krotny reprezentant „Oranje”.

Arjen Robben rozgrywa swój dziewiąty sezon w Bayernie Monachium. Na ten moment ma na swoim koncie 272 mecze, w których strzelił 134 gole oraz zanotował 91 asyst.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Arjen Robben

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze