Liga Mistrzów: Komplet wyników wtorkowych spotkań fazy grupowej

Autor: Karol Brandt | 21.11.2017 23:45 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

W każdym z dzisiejszych meczów padały gole. Największe emocje czekały kibiców „The Reds” i „Palaganas”. Jednak i w innych starciach zawodnicy dali z siebie wszystko.

Recenzja meczu Manchester City – Feyenoord Rotterdam

W pojedynku Spartaka Moskwa z Mariborem kibice na pierwsze gole musieli poczekać do ostatnich minut. Wówczas najpierw prowadzenie gospodarzom dał Zé Luís, który w 82. minucie wykorzystał podanie Lorenzo Melgarejo. W doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Jasmin Mešanović. Mistrzowie Rosji nadal zachowują szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, a już teraz mają zapewniony awans do Ligi Europy. Natomiast NK Maribor jest już poza grą.

Spartak Moskwa – NK Maribor 1:1 (0:0) Zé Luís 82’ – Mešanović 90+2’