Liga Mistrzów: Komplet wyników środowych spotkań fazy grupowej

Autor: Karol Brandt | 22.11.2017 23:45 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

W środę, podobnie jak we wtorek, konfrontacje przyniosły nam mnóstwo emocji.

Recenzja meczu Qarabağ FK – Chelsea FC

Recenzja meczu Juventus FC – FC Barcelona

Recenzja meczu Atlético Madryt – AS Roma

Recenzja meczu FC Basel – Manchester United

Recenzja meczu RSC Anderlecht – Bayern Monachium

Recenzja meczu Paris Saint-Germain – Celtic FC

W pojedynku CSKA Moskwa z Benfiką piłkarze obu ekip postarali się o emocje. Już na początku rywalizacji gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, lecz Vitinho uderzył jedynie obok bramki. Od 13. minuty „Konie” prowadziły 1:0. W tej sytuacji Gieorgij Szczennikow wykończył akcję Bibrasa Natcho.

W 28. minucie prowadzenie dla CSKA mógł podwyższyć Ałan Dzagojew, jednak golkiper przyjezdnych nie dał się zaskoczyć. Tym samym w pierwszej połowie więcej goli nie padło.

Po zmianie stron wynik ustalił… piłkarz Benfiki, Jardel. Brazylijczyk wpakował futbolówkę do własnej bramki. CSKA Moskwa po zwycięstwie z lizbońską ekipą nadal pozostaje w grze o awans do 1/8 finału.

CSKA Moskwa – SL Benfica 2:0 (1:0) Szczennikow 13’, Jardel 56’ (sam.)

O 20:45 Sporting CP podejmował Olympiakos SFP. W pierwszej połowie druzgocącą przewagę mieli gospodarze, co więcej, udokumentowali ją dwoma golami. W pierwszym przypadku trafienie zaliczył Bast Dost, któremu asystował Gelson Martins. Następnie na listę strzelców wpisał się Bruno César. Brazylijski rozgrywający wykorzysta fatalny błąd mistrzów Grecji.

Po zmianie stron nogi z gazu nie ściągnęli zawodnicy Sportingu, a do siatki rywali ponownie trafił Bast Dost. Honoru drużyny z Grecji dzielnie bronił Vadisa Odjidja-Ofoe, który na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry zmniejszył rozmiary porażki.

Sporting CP – Olympiakos SFP 3:1 (2:0) Dost 40’, 66’, César 43’ – Odjidja-Ofoe 86’

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Olympiakos Pireus, CSKA Moskwa, Rosja, Portugalia, Grecja, Benfica Lizbona, Sporting Lizbona, Vadis Odjidja-Ofoe, CSKA - Benfica 2017-11-22, Sporting - Olympiacos 2017-11-22