Hazard: Odpoczywam na treningach i dbam o swoje ciało

Autor: Michał Nowacki | 28.11.2017 19:09 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Eden Hazard znowu staje się jedną z najjaśniejszych postaci londyńskiej Chelsea. Belg już w tym sezonie zdobył sześć goli i dołożył cztery asysty w Premiership i Lidze Mistrzów. Zawodnik ujawnił, że na treningach odpoczywa, aby w trakcie meczu dać z siebie wszystko.

– Czy chronię nogi podczas treningu? Tak! Aby być uczciwym powiem, że w czasie treningu nie daję z siebie wszystkiego. Kiedy mamy ćwiczenia to niektórzy ludzie wariują i ja nie chcę być kopany. Próbuję odpocząć. Nie mamy wielu przerw w sezonie, więc staram się odpoczywać na treningu, aby w meczu dać z siebie wszystko – powiedział Eden Hazard po meczu z Liverpoolem.

– Czasami czuję dużo kopnięć, fauli na mnie, szczególnie na mojej kostce. Kiedy jestem na boisku otrzymuję kopnięcia, ale to jest część futbolu i nie narzekam. Robię wszystko dla mojego ciała, kiedy jestem na ćwiczeniach, gdyż wiem, że moje ciało jest silne i pracuję nad tym. Ważne jest to, że mam szczęście, że mam dobre zdrowie, dbam o moje ciało najlepiej jak potrafię – dodał 26-latek.

W środę Chelsea zagra u siebie ze Swansea w ramach 14. kolejki Premiership.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Eden Hazard

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze