Real nie ma klauzuli wykupienia Mariano Diaza

Autor: Dariusz Maruszczak | 30.11.2017 17:48 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Problemy ze skutecznością napastników Realu Madryt spowodowały, że „Los Blancos” muszą rozglądać się za nowym snajperem. Pojawiły się nawet spekulacje, że do klubu mógłby wrócić Mariano Diaz.

Mariano przeszedł w letnim okienku transferowym z Realu Madryt do Olympique’u Lyon za 8 milionów euro. 24-latek znakomicie wprowadził się do francuskiej drużyny i po 14 meczach Ligue 1 ma już na koncie 10 bramek. W związku z dobrą formą tego napastnika pojawiły się doniesienia, że mógłby on wrócić do Realu Madryt w obliczu problemów ze skutecznością Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo oraz ewidentnej luki powstałej po sprzedaży do Chelsea Alvaro Moraty.

Wątpliwości na temat możliwego powrotu do Realu rozwiał sam Mariano. – Podpisałem pięcioletni kontrakt bez klauzuli. Lyon ma do mnie pełne prawo i bardzo się cieszę, że tu jestem i strzelam gole dla mojego klubu.

– To była znakomita szansa trafić do Lyonu i zdaję sobie z tego sprawę każdego dnia. Wybrałem dobrze i mam nadzieję, że sprawy dalej będą się tak toczyć – dodał napastnik.

Dobra forma Mariano nie uszła także uwadze hiszpańskiej federacji. Mariano co prawda wystąpił w jednym meczu reprezentacji Dominikany, ale było to tylko spotkanie towarzyskie, więc nic nie stoi na przeszkodzie w jego ewentualnym występie w barwach Hiszpanii. 24-latek urodził się w tym kraju i jest jego pełnoprawnym obywatelem. Przekonamy się, czy selekcjoner Julen Lopetegui będzie chciał z niego skorzystać.

Czytaj więcej o: Olympique Lyon, Real Madryt, Hiszpania, Francja , Transfery, Mariano Díaz

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze