Tryumf Sevilli

Autor: Karol Brandt | 02.12.2017 20:21 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

W meczu 14. kolejki La Ligi „Sevillistas” pokonali RC Deportivo La Coruña. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Wissam Ben Yedder. Po przerwie trafienie dołożył Michael Krohn-Dehli.

Tym razem na drodze „Palaganas” stanęli piłkarze RC Deportivo La Coruña. Niestety, w pierwszej połowie tego spotkania oba zespoły nie zachwyciły. Gospodarze w tej części zawodów mogli co prawda prowadzić, ale strzał Nolito w 32. minucie świetnie wybronił Rubén.

Już w doliczonym czasie gry fantastyczną akcję Nolito wykończył Wissam Ben Yedder. Klasyczny gol do szatni!

Po zmianie stron na boisku niewiele się działo, a gospodarze doskonale kontrolowali sytuację. Nim sędzia zagwizdał po raz ostatni, na listę strzelców wpisał się Michael Krohn-Dehli. Duńczyk huknął z dystansu, a piłka pomimo tego, że leciała w środek bramki, nie została zatrzymana przez golkipera.

Sevilla FC – RC Deportivo La Coruña 2:0 (1:0) Ben Yedder 45+1’, Krohn-Dehli 79’