Bosz: Aubameyang jest za słaby na grę w Realu

Autor: Michał Nowacki | 06.12.2017 16:01 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Dzisiaj Borussia Dortmund zmierzy się z Realem Madryt. Trener gości, Peter Bosz przed pojedynkiem stwierdził, że Pierre-Emerick Aubameyang jest okropnym zawodnikiem. Słowa te miały sprawić, że "Królewscy" zrezygnują z pozyskania Gabończyka w najbliższej przyszłości.

Od dawna snajper zapewnia, że obiecał zmarłemu dziadkowi, że kiedyś zagra w Realu Madryt. Dzisiaj Aubameyang ma okazję pokazać się Realowi w bezpośrednim pojedynku. Dla Borussii to może być ostatni mecz w Lidze Mistrzów i prawdopodobnie w przyszłym roku będą zmagania kontynuować w Lidze Europy. Borussia ostatnie mecze w Bundeslidze miała na tyle kiepskie, że z pozycji lidera spadła na szóstą lokatę.

– On jest okropnym graczem, bardzo złym i nie wartym tego, aby grać w Realu Madryt. Żartuję, zapewniam tylko, że Aubameyang zostaje z nami. Jest świetnym zawodnikiem, godnym gry w "Królewskich", ale mam nadzieję, że będzie wolał zostać z nami – w ten sposób konferencję prasową przed meczem zaczął Peter Bosz.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Niemcy, Transfery, Trenerzy, Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameyang, Peter Bosz, Real Madryt - Borussia D. 2017-12-06

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze